UŽSISAKYKITE BANDOMĄJĄ TRENIRUOTĘ

Bandomoji treniruotė 25 EUR

Kas įeina į bandomąją treniruotę?

https://hypoxi.lt/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_notebook_pencil.svg

Konsultacija ir jūsų
kūno analizė

https://hypoxi.lt/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_todo_txt.svg

20 minučių HYPOXI-Dermalogy sesija
odos būklei gerinti

https://hypoxi.lt/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_clock.svg

30 minučių treniruotė naudojant jums
rekomenduojamą HYPOXI treniruoklį

Kokia apranga tinka?

L250/S120

L250 treniruotėms tiks judesių nevaržančios sportinės kelnės (pvz., bėgimo kelnės) ir sportiniai marškinėliai. Taip pat su savimi turėkite rankšluostį.

VACUNAUT

Vacunaut treniruotėms tiks tampri, tačiau judesių nevaržanti sportinė apranga, pvz., HYPOXI sportinis kostiumas, dviratininko ar bėgiko kelnės, tamprūs marškinėliai. Taip pat su savimi turėkite rankšluostį.

HYPOXI-Dermology

Treniruotėms tiks judesių nevaržančios kelnės, sportiniai marškinėliai, kojinės.

Koks jūsų tikslas?

Norėtumėte šiek tiek pakoreguoti kūno linijas? Ar svajojate iš esmės pakeisti kūno formas? HYPOXI siūlo įvairius narystės paketus – pasirinktie jums tinkamiausią ir pasiekite savo tikslus.

Fine tune

1 mėnuo

Kūno apimčių mažėjimas
15 – 25 cm
Svorio numetimas
1 – 3 kg
Celiulito
sumažėjimas

Transform

2 mėnuo

Kūno apimčių mažėjimas
25 – 35 cm
Svorio numetimas
3 – 5 kg
Celiulito
sumažėjimas

HYPOXI body

3 mėnuo

Kūno apimčių mažėjimas
35 – 45 cm
Svorio numetimas
5 – 7 kg
Celiulito
sumažėjimas

HYPOXI Lifestyle

6+ mėnuo

Kūno apimčių mažėjimas
50+ cm
Svorio numetimas
7+ kg
Celiulito
sumažėjimas

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Nuo ko pradėti?

Pirmiausiai užsirašykite konsultacijai artimiausioje studijoje. HYPOXI treneris įvertins jūsų poreikius ir tikslus. Konsultacijos metu galėsite daugiau sužinoti apie šią unikalią sistemą ir susipažinti su procedūrų programa. Artimiausią HYPOXI studiją lengvai rasti naudodami mūsų studijų žemėlapį.

Kiek tai kainuoja?

HYPOXI sveikatingumo paslaugų kaina labai palanki, lyginant su kitų rinkoje siūlomų gydymo ir sveikatos paslaugų įkainiais bei
atsižvelgiant į pasiekiamus rezultatus. Kaina priklauso nuo jūsų pasirinkto paketo.

Rekomenduojama vienos sesijos su vienu HYPOXI įrenginiu mažmeninė kaina: 41,66 €, vienos HYPOXI-Dermology kombinuotos
sesijos kaina: 50 €.

Perkant narystės paketus, kainos būna dar palankesnės: viena sesija su vienu įrenginiu gali kainuoti vos 25 €, viena kombinuota
sesija – vos 33,33 €, viena HYPOXI-Dermology sesija – vos 16,66 €.

Atkreipkite dėmesį, kad kainos gali skirtis priklausomai nuo siūlomų mokėjimo planų.

Kiek trunka HYPOXI sesija?

HYPOXI puikiai tinka užimtiems žmonėms. Optimaliai deginant riebalus vienas užsiėmimas su HYPOXI įrenginiu trunka tik 30
minučių, viena HYPOXI-Dermology sesija – tik 20 minučių. Vadinasi, vienam riebalų deginimui pagal HYPOXI metodiką užteks
skirti vos vieną valandą. Bandomosios treniruotės trukmė – maždaug 1 valanda.

Į ją įeina konsultacija ir sesija(-os): HYPOXI

L250/S120/Vacunaut sesija (30 min.),
HYPOXI-Dermology sesija (20 min.).

Kokią aprangą dėvėti?

L250/S120
L250 treniruotėms tiks judesių nevaržančios sportinės kelnės (pvz., bėgimo kelnės) ir sportiniai marškinėliai. Taip pat su savimi turėkite rankšluostį.

VACUNAUT
Vacunaut treniruotėms tiks tampri, tačiau judesių nevaržanti sportinė apranga, pvz., HYPOXI sportinis kostiumas, dviratininko ar
bėgiko kelnės, tamprūs marškinėliai. Taip pat su savimi turėkite rankšluostį.

HYPOXI-Dermology
Treniruotėms tiks judesių nevaržančios kelnės, sportiniai marškinėliai, kojinės.

Kiek kartų per savaitę sportuoti?

Pradedant lieknėti pagal HYPOXI metodiką, reikėtų lankyti 3 HYPOXI treniruotes per savaitę. Bendras sportavimo laikas priklauso nuo jūsų tikslų. Daugelis klientų renkasi užsiėmimus 3 kartus per savaitę 12 savaičių ar ilgesniam laikotarpiui. Pasiekę pagrindinį tikslą galėsite pereiti prie ilgalaikio palaikymo plano ir lankyti 1–2 HYPOXI užsiėmimus per savaitę.

Po kiek laiko pamatysiu rezultatą?

Jūsų kūno matavimus atliksime per pirmą konsultaciją, po 6 ir po 12 užsiėmimų. Dauguma klientų pastebi rezultatą po šeštos HYPOXI treniruotės.

Ką daryti, jei nematau rezultato?

Jei po šeštos treniruotės pokyčių dar nepastebite – būkite atkaklūs. Kiekvieno žmogaus kūnas skirtingas. Patikrinkite, ar tiksliai laikotės jūsų HYPOXI trenerio sudaryto mitybos plano ir šiame lankstinuke pateiktų nurodymų. Ar miegate pakankamai? Ar kasdien išgeriate po 2 litrus vandens? Visi šie veiksniai gali turėti įtakos jūsų rezultatams.

HYPOXI – ar tai skausminga?

Ne, tai visiškai neinvazinės ir neskausmingos procedūros. Be to, HYPOXI pratimai tausoja sąnarius: L250 ir HYPOXIDermology
įrenginiai naudojami horizontaliai, taip nuimamas krūvis nuo sąnarių.

Ar HYPOXI tinka žmonėms be fizinio pasirengimo?

HYPOXI treniruotės skirtos įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo vyrams bei moterims. Procedūrų metu bus nuolat stebimas jūsų širdies ritmas ir odos temperatūra. HYPOXI nereikalauja išankstinio fizinio pasirengimo, šios procedūros puikia tinka kiekvienam norinčiam sugrįžti prie fizinių pratimų, net jei žmogus nesportavo daugelį metų. Atėjus į studiją jums reikės užpildyti kliento informacijos anketą, nes kai kurie sveikatos sutrikimai gali trukdyti procedūroms. Kilus abejonėms, rekomenduojame pasitarti su gydytoju – mums labai svarbu jūsų saugumas!

Ar galiu užsiimti ir kitokia mankšta?

Žinoma! Dalyvavimas HYPOXI sesijose nereiškia, kad turėtumėte nutraukti kitokį sportavimą. Mes visada skatiname žmones gyventi aktyviai. Tačiau siekiant didžiausio veiksmingumo svarbu nepraleidinėti jums paskirtų HYPOXI užsiėmimų.

Ar numesiu svorio ir kitose kūno vietose?

HYPOXI metodika tokia unikali būtent todėl, kad ji tikslingai mažina riebalų sluoksnį konkrečiose kūno vietose – ant klubų, sėdmenų, šlaunų, pilvo. Kadangi reguliariai atliksite lengvus fizinius pratimus ir maitinsitės sveikai, žinoma, riebalų gali sumažėti ir kitose kūno vietose, pavyzdžiui ant krūtinės ir rankų. Tačiau daugiausia centimetrų prarasite būtent tikslinėse kūno srityse – nuo klubų, sėdmenų, pilvo, šlaunų.

Ką daryti, jei esu nėščia?

Nėščioms moterims neleidžiama dalyvauti HYPOXI procedūrose. Jei tapote nėščia po to, kai pradėjote lankyti HYPOXI sesijas, sustabdykite jūsų įsigyto paketo galiojimą iki to laiko, kai po gimdymo būsite pasirengusi tęsti treniruotes.

Ką daryti, jei neseniai gimdžiau?

Rekomenduojame pradėti lankyti HYPOXI užsiėmimus ne ankščiau kaip praėjus 8–10 savaičių po gimdymo.

Ką daryti, jei maitinu krūtimi?

Motinos, maitinančios krūtimi, gali saugiai dalyvauti HYPOXI užsiėmimuose. Lankant procedūras su HYPOXI-Dermology ar Vacunaut įranga, prašome naudoti krūtų apsaugas. Taip išvengiama bet kokių nemalonių pojūčių.

Ką daryti, jei turiu krūtų implantus?

Moterys, turinčios krūtų implantus, gali saugiai dalyvauti HYPOXI treniruotėse.

Ką daryti, jei mano sveikatos būklė neleidžia sportuoti?

Žmonėms, turintiems sveikatos sutrikimų, kurie gali trukdyti atlikti pratimus, prieš dalyvavimą HYPOXI užsiėmimuose reikės pateikti gydytojo pažymą