HYPOXI Partnerystė

Bendradarbiaukime

HYPOXI metodika plačiai naudojama sveikatingumo ir grožio studijose visame pasaulyje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad HYPOXI – tai veiksmingas lieknėjimo būdas tiek vyrams, tiek moterims. Investavę į HYPOXI treniruoklius, galėsite gauti daugiau pajamų nepatirdami papildomų veiklos sąnaudų.

HYPOXI ypač populiarus tarp verslininkų, kurie jau teikia sveikatingumo ir grožio paslaugas bei nori dar labiau praplėsti savo pasiūlą. Daugiametė patirtis parodė, kad pradėjus teikti su HYPOXI treniruokliais susijusias paslaugas, verslininkų pelno marža gerokai didėja.

HYPOXI – gera galimybė kurti sėkmingą karjerą. Jei norite būti pats sau viršininkas ir mėgstate padėti kitiems siekti jų asmeninius sveikatingumo tikslus, HYPOXI studijos verslas – kaip tik jums.

HYPOXI partnerių programa ir įgaliotosios HYPOXI studijos

Patenkintų klientų atsiliepimai formuoja išskirtinę HYPOXI sėkmės istoriją, prasidėjusią 1998 metais.

Mūsų tikslas – plėtoti HYPOXI kaip vieną iš pirmaujančių XXI amžiaus prekių ženklų kūno linijų formavimo paslaugų rinkoje. Daugiau nei 50 pasaulio šalių veikia įgaliotosios HYPOXI studijos – mūsų stiprūs ir patikimi partneriai.

HYPOXI tinklas teikia pagalbą partneriams visose verslo proceso dalyse – nuo studijos įkūrimo iki pasiekimų rinkoje.

Ieškome asmenybių, pasiryžusių padaryti HYPOXI savo verslu ir tapti mūsų įgaliotais partneriais!

Susidomėjote? Pradėkite savo HYPOXI
karjerą dabar!

Kodėl verta tapti mūsų partneriu?

 • Padidinkite savo įmonės pajamas
 • Pritraukite naujų klientų ir siūlykite naujas paslaugas esamiems klientams
 • Efektyviau išnaudokite studijos plotą
 • Naudokitės patentuotos technologijos privalumais neveikiami konkurencijos
 • Naudokitės mokslininkų patvirtinta technologija ir stipraus prekinio ženklo pranašumu
 • Sutaupykite eksploatacijos ir personalo išlaidas
 • Pradėkite verslą be didelio pradinio kapitalo
 • Paprastas, patikrintas ir pelningas verslo modelis
 • Mažas nuolatinis fiksuotas mokestis
 • Visapusiški mokymai, nuolatinis palaikymas rinkodarai ir studijos veiklai
 • DABAR teikiame rekomendacijas ir dėl studijos įkūrimo vietos

Susisiekime

If possible, please fill out this form in English, aciu!

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Užpildžiau „Partnerių programos užklausos“ formą. Kas toliau?

Sveikiname žengus pirmąjį žingsnį link galimybės įkurti HYPOXI partnerio įmonę ir Dėkojame už jūsų susidomėjimą. Su jumis netrukus susisieks mūsų generalinis direktorius. Konfidencialaus pokalbio metu galėsite su juo aptarti bendradarbiavimo galimybes. Mes norėsime daugiau sužinoti apie jūsų asmenybę bei profesinę patirtį ir apie tai, ar dalyvavote HYPOXI sesijose, kokią pradinę investiciją į verslą planuojate ir tt. Taip pat atsakysime į jūsų pirmus klausimus. Šiuo skambučiu prasidės partnerio atrankos procesas.

 

Noriu įsigyti HYPOXI treniruoklius ir naudoti juos savo verslui. Kaip tai padaryti?

Mielai jums padėsime. Tiesiog užpildykite pateiktą formą ir nurodykite, kad ketinate įsigyti treniruoklius savo dabartiniam verslui. Jūsų nurodytais kontaktais susisieksime su jumis ir suteiksime visą reikalingą informaciją.

 

Kokie bus mokėjimai?

Norint tapti HYPOXI partneriu reikės padaryti pradinę investiciją ir po to mokėti mėnesinį mokestį. Jei jūsų paraiška praeis atranką, atsiųsime jums partnerio informavimo dokumentą. Jame rasite daugiau informacijos apie mokėjimų tvarką.

 

Noriu atidaryti HYPOXI studiją savo namuose. Ar tai įmanoma?

Ne, namuose veikianti studija neatitiktų HYPOXI partnerystės modelio.

 

Ketinu įsigyti naudotus HYPOXI treniruoklius ir atidaryti studiją. Ar tai įmanoma?

Norint turėti HYPOXI partnerio studija, HYPOXI treniruoklius būtina įsigyti per „HYPOXI Baltic“ OÜ (HYPOXI licencijuotą platintoją Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje) ir praeiti mūsų partnerio atrankos bei patvirtinimo procesą. Tik HYPOXI partneriai ir licencijuoti atstovai turi teisę naudoti HYPOXI prekių ženklą ir teikti HYPOXI paslaugas.

 

Ankščiau nesu turėjęs savo verslo. Ar tai problema?

Ne, ankstesnė patirtis verslo srityje nebūtinai yra sėkmės prielaida. Iš tikrųjų daugelis puikiai dirbančių HYPOXI studijų priklauso partneriams, kuriems tai yra pirmas nuosavas verslas. Vis dėlto būtina turėti gerą komercinį įžvalgumą ir sėkmingoje įmonėje įgytą darbo patirtį, kurią būtų galima perkelti į nuosavą verslą.

Kokio pradinio kapitalo reikia norint atidaryti HYPOXI partnerio studiją?

Tai priklauso nuo jūsų vizijos apie HYPOXI studijos plėtrą. HYPOXI partneris turi padaryti ne mažesnę kaip nuo 54 250 € (HYPOXI koncepciją LADY SHAPE). Išsamesnę informaciją apie verslo pradžios sąnaudas galėsime pateikti, jums pasirinkus studijos koncepciją. Mielai aptarsime su jumis galimybę įsigyti įrangą iš karto arba galimus jos finansinės nuomos variantus (finansinei nuomai taikomos kreditinės rizikos sąlygos). Jei jūsų paraiška praeis atranką, atsiųsime jums partnerio informavimo dokumentą. Jame rasite daugiau informacijos apie visas numatomas išlaidas.

 

Noriu įsigyti tik vieną HYPOXI treniruoklį ir naudoti jį paslaugoms teikti. Ar tai įmanoma?

Pagrindinė HYPOXI koncepcija – 4 patentuotų įrenginių rinkinys tikslingam svorio metimui. Mes nesiūlome galimybės įsigyti tik vieną treniruoklį, kadangi probleminių žmogaus kūno vietų yra daugiau nei viena ir HYPOXI netaiko principo „vienas dydis tinka visiems“. Iš mūsų siūlomų koncepcijų verslo pradžios minimumas būtų „LADY SHAPE“, t. y. 2 HYPOXI įrenginiai.

Mano rajone jau yra HYPOXI studija. Ar galiu atidaryti HYPOXI partnerio studiją toje pačioje miesto dalyje?

Kiekvienas partneris turi išskirtinę teritoriją, ir mes turime į tai atsižvelgti. Mielai išnagrinėsime jūsų pasiūlymą dėl numatomos paslaugų teikimo vietos ir patarsime, ar ji tinka partnerio studijai įkurti.

 

Kiek laiko paprastai užtrunka studijos atidarymas?

Laikas nuo pradinės užklausos iki studijos atidarymo priklauso nuo jūsų. Potencialūs partneriai praeina atrankos etapą įvairių greičiu: dažniausiai šis procesas trunka 4 mėnesius, tačiau būna atvejų, kai nuo užklausos pateikimo iki studijos atidarymo praeina net 18 mėnesių.

Studijos įkūrimo procesas apima partnerio paraiškos ir partnerio dokumentacijos nagrinėjimą, verslo plano sudarymą, finansinės paraiškos paruošimą ir pateikimą (jei taikoma), patalpų paiešką ir derybos dėl jų nuomos, patalpų pritaikymas studijai, jos įrengimas, taip pat operatyviniai mokymai pradedant studijos darbą.

 

Gavau informacinį paketą ir su juo susipažinau. Kur galiu išsiaiškinti daugiau detalių?

Jei mūsų pateiktas informacinis paketas jus paskatino veikti toliau, organizuosime jums susitikimą su regiono vadovu Taline (Estijoje). Kitas galimas variantas – susitikti netoli jūsų miesto, jei regiono vadovas lankysis šiame regione.

Norėdami susipažinti su mūsų partnerystės sutarties turiniu, atsiųskite mums pasirašytą konfidencialumo sutartį (visą tekstą), ir mes įteiksime jums partnerystės sutarties tekstą paskirto susitikimo metu.