KAIP VEIKIA HYPOXI?

Sužinokite, kaip HYPOXI stimuliuoja jūsų kūno natūralią riebalų deginimo sistemą.

ŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

HYPOXI-METODIKA

HYPOXI metodika – tai lengvų pratimų, sveikos mitybos ir pažangių technologijų derinys, padedantis kūnui veikti efektyviau. HYPOXI treniruotės nereikalauja savęs alinimo ir neapkrauna sąnarių, jos tiesiog suaktyvina kūno natūralią riebalų deginimo sistemą. Nepriklausomais tyrimais įrodyta, kad pagal tikslinį poveikį probleminėms kūno sritims HYPOXI sesijos gali būti net 3 kartus efektyvesnės nei įprastinės treniruotės.

GERIAUSIA METODIKA JŪSŲ TIKSLAMS PASIEKTI

Patobulinkite savo kūno linijas

HYPOXI puikiai tinka vyrams bei moterims, kurių bendra sveikatos būklė gera ir kurie norėtų per trumpą laiką padailinti kūno linijas ir numesti svorio tikslinėse kūno srityse.

 • Pastebimi rezultatai po 2–4 savaičių
 • Tikslinis poveikis probleminėms kūno vietoms
 • 30 minučių sesijos

„Man tikrai patiko ir rezultatas, ir darbuotojai. HYPOXI komanda visada teigiamai motyvuoja, todėl norisi pas juos grįžti vėl ir vėl.”
*Individualūs rezultatai gali skirtis

ENELI

Susigrąžinkite kūno formas

HYPOXI – idealios treniruotės vyrams ir moterims, norintiems susigrąžinti dailias kūno linijas po didelių gyvenimo pokyčių. Ši metodika puikiai tinka ir jaunoms mamoms.

 • Lengvi pratimai, mažas krūvis sąnariams
 • Mokslininkų įrodytas efektyvumas
 • 30 minučių sesijos

„Pradėjau lankyti HYPOXY-Vacunaut treniruotes praėjus 6 mėnesiams nuo mano dvynukų gimimo. Po 36 treniruočių jaučiuosi tokia graži! Ta buvo visiška kūno transformacija: nuo nukarusio pilvo po gimdymo iki bikinio figūros!”

*Individualūs rezultatai gali skirtis

TUULI

Svorio metimas

HYPOXI metodika skirta atsikratyti riebalų sankaupų tikslinėse, įprastiniais pratimais sunkiai veikiamose kūno vietose – nuo pilvo, klubų, sėdmenų ir šlaunų.

 • Lengvi pratimai, mažas krūvis sąnariams
 • Mokslininkų įrodytas efektyvumas
 • 30 minučių sesijos

“Rekomenduoju HYPOXI visiems, kurie nori atsikratyti riebalų veiksmingai ir ilgam.”
*Individualūs rezultatai gali skirtis

LEILA

Medžiagų apykaitos stimuliavimas

HYPOXI metodika numato sveiką mitybą, aktyvią gyvenseną ir reguliarius užsiėmimus su ypač pažangiais HYPOXI treniruokliais. Taip stimuliuojamas riebalų skaidymas ir pašalinimas būtent nuo probleminių kūno vietų.

 • Tikslingas riebalų deginimas
 • Raumenų atsigavimas po sportavimo
 • 30 minučių sesijos

„HYPOXI – labai gera reabilitacinė treniruotė. Ji taip pat lygina ir gerina odos atspalvį. Tikrai verta išbandyti“
*Individualūs rezultatai gali skirtis

MAARIS

VEIKSMINGA 30 MINUČIŲ SESIJA

Prašome atvykti į HYPOXI studiją likus bent 10 minučių iki procedūros pradžios ir nepamiršti pasiimti su savimi rankšluosčio.

KOKIĄ APRANGĄ DĖVĖTI >

Mes pasirūpinsime viskuo, kad jūsų HYPOXI sesija vyktų sklandžiai ir efektyviai.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE MŪSŲ TRENIRUOKLIUS > 

Pradėkite 30 minučių treniruotę – skaitykite, tikrinkite el. paštą, klausykite muzikos, žiūrėkite televizorių ar bendraukite su drauge.

SKAITYKITE MŪSŲ TINKLARAŠTĮ > 

Laikykitės HYPOXI mitybos vadove pateiktų nurodymų ir mėgaukitės kiekviena diena!

Parsisiųskite mitybos vadovą >

GERESNĖ MITYBA, GERESNI REZULTATAI

Sveikai valgyti – tai reiškia maitintis subalansuotai. Siekiant geriausio rezultato, prieš ir po HYPOXI sesijos būtina laikytis mūsų parengtame sveikatos mitybos vadove pateiktų nurodymų.

Mūsų treneriai kiekvienam klientui sudaro individualų mitybos planą, jis atitinka HYPOXI metodiką ir papildo HYPOXI treniruotes.

Individualaus mitybos plano teiraukitės mūsų studijoje.

PARSISIŲSKITE MŪSŲ PARENGTĄ SVEIKOS MITYBOS VADOVĄ >

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Nuo ko pradėti?

Pirmiausiai užsirašykite konsultacijai artimiausioje studijoje. HYPOXI treneris įvertins jūsų poreikius ir tikslus. Konsultacijos metu galėsite daugiau sužinoti apie šią unikalią sistemą ir susipažinti su procedūrų programa. Artimiausią HYPOXI studiją lengvai rasti naudodami mūsų studijų žemėlapį.

Kiek tai kainuoja?

HYPOXI sveikatingumo paslaugų kaina labai palanki, lyginant su kitų rinkoje siūlomų gydymo ir sveikatos paslaugų įkainiais bei
atsižvelgiant į pasiekiamus rezultatus. Kaina priklauso nuo jūsų pasirinkto paketo.

Rekomenduojama vienos sesijos su vienu HYPOXI įrenginiu mažmeninė kaina: 46 €, vienos HYPOXI-Dermology kombinuotos
sesijos kaina: 59 €.

Perkant narystės paketus, kainos būna dar palankesnės: viena sesija su vienu įrenginiu gali kainuoti vos 25 €, viena kombinuota
sesija – vos 33,33 €, viena HYPOXI-Dermology sesija – vos 16,66 €.

Atkreipkite dėmesį, kad kainos gali skirtis priklausomai nuo siūlomų mokėjimo planų.

Kiek trunka HYPOXI sesija?

HYPOXI puikiai tinka užimtiems žmonėms. Optimaliai deginant riebalus vienas užsiėmimas su HYPOXI įrenginiu trunka tik 30
minučių, viena HYPOXI-Dermology sesija – tik 20 minučių. Vadinasi, vienam riebalų deginimui pagal HYPOXI metodiką užteks
skirti vos vieną valandą. Bandomosios treniruotės trukmė – maždaug 1 valanda.

Į ją įeina konsultacija ir sesija(-os): HYPOXI

L250/S120/Vacunaut sesija (30 min.),
HYPOXI-Dermology sesija (20 min.).

Kokią aprangą dėvėti?

L250/S120
L250 treniruotėms tiks judesių nevaržančios sportinės kelnės (pvz., bėgimo kelnės) ir sportiniai marškinėliai. Taip pat su savimi turėkite rankšluostį.

VACUNAUT
Vacunaut treniruotėms tiks tampri, tačiau judesių nevaržanti sportinė apranga, pvz., HYPOXI sportinis kostiumas, dviratininko ar
bėgiko kelnės, tamprūs marškinėliai. Taip pat su savimi turėkite rankšluostį.

HYPOXI-Dermology
Treniruotėms tiks judesių nevaržančios kelnės, sportiniai marškinėliai, kojinės.

Kiek kartų per savaitę sportuoti?

Pradedant lieknėti pagal HYPOXI metodiką, reikėtų lankyti 3 HYPOXI treniruotes per savaitę. Bendras sportavimo laikas priklauso nuo jūsų tikslų. Daugelis klientų renkasi užsiėmimus 3 kartus per savaitę 12 savaičių ar ilgesniam laikotarpiui. Pasiekę pagrindinį tikslą galėsite pereiti prie ilgalaikio palaikymo plano ir lankyti 1–2 HYPOXI užsiėmimus per savaitę.

Po kiek laiko pamatysiu rezultatą?

Jūsų kūno matavimus atliksime per pirmą konsultaciją, po 6 ir po 12 užsiėmimų. Dauguma klientų pastebi rezultatą po šeštos HYPOXI treniruotės.

Ką daryti, jei nematau rezultato?

Jei po šeštos treniruotės pokyčių dar nepastebite – būkite atkaklūs. Kiekvieno žmogaus kūnas skirtingas. Patikrinkite, ar tiksliai laikotės jūsų HYPOXI trenerio sudaryto mitybos plano ir šiame lankstinuke pateiktų nurodymų. Ar miegate pakankamai? Ar kasdien išgeriate po 2 litrus vandens? Visi šie veiksniai gali turėti įtakos jūsų rezultatams.

HYPOXI – ar tai skausminga?

Ne, tai visiškai neinvazinės ir neskausmingos procedūros. Be to, HYPOXI pratimai tausoja sąnarius: L250 ir HYPOXIDermology
įrenginiai naudojami horizontaliai, taip nuimamas krūvis nuo sąnarių.

Ar HYPOXI tinka žmonėms be fizinio pasirengimo?

HYPOXI treniruotės skirtos įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo vyrams bei moterims. Procedūrų metu bus nuolat stebimas jūsų širdies ritmas ir kūno temperatūra. HYPOXI nereikalauja išankstinio fizinio pasirengimo, šios procedūros puikia tinka kiekvienam norinčiam sugrįžti prie fizinių pratimų, net jei žmogus nesportavo daugelį metų. Atėjus į studiją jums reikės užpildyti kliento informacijos anketą, nes kai kurie sveikatos sutrikimai gali trukdyti procedūroms. Kilus abejonėms, rekomenduojame pasitarti su gydytoju – mums labai svarbu jūsų saugumas!

Ar galiu užsiimti ir kitokia mankšta?

Žinoma! Dalyvavimas HYPOXI sesijose nereiškia, kad turėtumėte nutraukti kitokį sportavimą. Mes visada skatiname žmones gyventi aktyviai. Tačiau siekiant didžiausio veiksmingumo svarbu nepraleidinėti jums paskirtų HYPOXI užsiėmimų.

Ar numesiu svorio ir kitose kūno vietose?

HYPOXI metodika tokia unikali būtent todėl, kad ji tikslingai mažina riebalų sluoksnį konkrečiose kūno vietose – ant klubų, sėdmenų, šlaunų, pilvo. Kadangi reguliariai atliksite lengvus fizinius pratimus ir maitinsitės sveikai, žinoma, riebalų gali sumažėti ir kitose kūno vietose, pavyzdžiui ant krūtinės ir rankų. Tačiau daugiausia centimetrų prarasite būtent tikslinėse kūno srityse – nuo klubų, sėdmenų, pilvo, šlaunų.

Ką daryti, jei esu nėščia?

Nėščioms moterims neleidžiama dalyvauti HYPOXI procedūrose. Jei tapote nėščia po to, kai pradėjote lankyti HYPOXI sesijas, sustabdykite jūsų įsigyto paketo galiojimą iki to laiko, kai po gimdymo būsite pasirengusi tęsti treniruotes.

Ką daryti, jei neseniai gimdžiau?

Rekomenduojame pradėti lankyti HYPOXI užsiėmimus ne ankščiau kaip praėjus 8–10 savaičių po gimdymo.

Ką daryti, jei maitinu krūtimi?

Motinos, maitinančios krūtimi, gali saugiai dalyvauti HYPOXI užsiėmimuose. Lankant procedūras su HYPOXI-Dermology ar Vacunaut įranga, prašome naudoti krūtų apsaugas. Taip išvengiama bet kokių nemalonių pojūčių.

Ką daryti, jei turiu krūtų implantus?

Moterys, turinčios krūtų implantus, gali saugiai dalyvauti HYPOXI treniruotėse.

Ką daryti, jei mano sveikatos būklė neleidžia sportuoti?

Žmonėms, turintiems sveikatos sutrikimų, kurie gali trukdyti atlikti pratimus, prieš dalyvavimą HYPOXI užsiėmimuose reikės pateikti gydytojo pažymą

Atskleiskite savo geriausią pusę su HYPOXI!

Užpildę žemiau pateiktą formą užsisakykite treniruotę mūsų studijoje ir leiskitės į HYPOXI kelionę jau šiandien.