KAS YRA HYPOXI

HYPOXI – tai metodika, padedanti atsikratyti sunkiau tirpstančių
riebalų bei sumažinti celiulitą 3 kartus veiksmingiau nei tradiciniai
pratimai. Lieknėjant pagal HYPOXI, mažiau apkraunami sąnariai ir
sveika mityba derinama su pažangia vakuumo bei kompresijos
technologija. Taip suaktyvinant natūralius organizmo procesus, riebalai
deginami bei celiulitas mažinamas visų pirma tikslinėse kūno vietose.

HYPOXI – tai tiesiog tikslingesnis būdas turėti norimas kūno formas.

MŪSŲ PATENTUOTA TECHNOLOGIJA

HYPOXI-S120

Skirta atsikratyti sunkiai pasiduodančių riebalų ir celiulito

 • Klubų srityje
 • Sėdmenų srityje
 • Šlaunų srityje
 • Apatinėje nugaros dalyje
 • Apatinėje pilvo dalyje
Kaip tai veikia
HYPOXI-L250

Skirta atsikratyti sunkiai pasiduodančių riebalų ir celiulito

 • Klubų srityje
 • Sėdmenų srityje
 • Šlaunų srityje
 • Apatinėje nugaros dalyje
 • Apatinėje pilvo dalyje
Kaip tai veikia
HYPOXI-Vacunaut

Skirta atsikratyti sunkiai pasiduodančių riebalų

 • Pilvo srityje
 • Klubų srityje
Kaip tai veikia
HYPOXI-Dermology

Skirta sumažinti

 • Celiulitą
 • Odos paburkimą
 • Odos atspalvio nelygumus
Kaip tai veikia

MŪSŲ ISTORIJA

HYPOXI prasidėjo nuo revoliucinės austrų sporto mokslininko Dr. Norberto Eggerio idėjos. Išradęs HYPOXI metodiką, jis padėjo pamatus visiškai naujai kūno formavimo treniruočių kategorijai. Po studijų Zalcburgo universitete Dr. Eggeris tobulino savo kvalifikaciją dalyvaudamas daugelyje profesinių mokymų ir nuolat sekdamas technologinę pažangą reabilitacijos ir sveikatingumo srityje. 1983 metais Zalcburgo mieste Dr. Eggeris įkūrė
Austrijos pirmąją sporto ir sveikatos studiją moterims. Metams bėgant jis pastebėjo, kad daugeliui moterų, nepaisant sveikos mitybos ir reguliarių fizinių pratimų, sunkiai sekasi atsikratyti riebalų tam tikrose kūno srityse.

Naujas atradimas

Kaip sporto mokslininkas Dr. Eggeris žinojo, kad riebalų deginimui reikalingas fizinis aktyvumas, be to, riebalai greičiau tirpsta tose kūno srityse, kur audiniai geriau aprūpinami krauju. Todėl jis siekė sukurti įrenginį, kuris ne tik veiktų kaip treniruoklis, o kartu gerintų kraujo apytaką tikslinėse vietose.

Remdamasis sukauptomis žiniomis, Dr. Eggeris pristatė savo idėją mokslininkų ir mechanikos inžinierių komandai. Jie sumanymą palaikė, ir taip prasidėjo revoliucija treniruoklių srityje – pirmą kartą istorijoje slėgio terapiją imta derinti su riebalų deginimo pratimais.

Pažangių HYPOXI treniruoklių efektyvumą patvirtino 1997 m. atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 530 sportuojančių moterų. Tyrimo metu gauti įrodymai buvo tokie įtikinantys, kad jau tais pačiais metais HYPOXI įranga pradėta gaminti pardavimui.

HYPOXI treniruokliai pasirodė ypač veiksmingi, ir šiuo metu jie tiekiami į 50 pasaulio šalių – HYPOXI tapo pasaulio lydere vakuumine technologija pagrįstų lieknėjimo sistemų srityje.

TAI NE IŠSIGALVOJIMAS, O FAKTAS

HYPOXI – pirmas ir vienintelis patentuotas prietaisas, derinantis vakuuminę technologiją su tikslingais riebalų deginimo pratimais, akivaizdus savo srities lyderis.

SUSIPAŽINKITE SU NEPRIKLAUSOMU TYRIMU

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Nuo ko pradėti?

Pirmiausiai užsirašykite konsultacijai artimiausioje studijoje. HYPOXI treneris įvertins jūsų poreikius ir tikslus. Konsultacijos metu galėsite daugiau sužinoti apie šią unikalią sistemą ir susipažinti su procedūrų programa. Artimiausią HYPOXI studiją lengvai rasti naudodami mūsų studijų žemėlapį.

Kiek tai kainuoja?

HYPOXI sveikatingumo paslaugų kaina labai palanki, lyginant su kitų rinkoje siūlomų gydymo ir sveikatos paslaugų įkainiais bei
atsižvelgiant į pasiekiamus rezultatus. Kaina priklauso nuo jūsų pasirinkto paketo.

Rekomenduojama vienos sesijos su vienu HYPOXI įrenginiu mažmeninė kaina: 46 €, vienos HYPOXI-Dermology kombinuotos
sesijos kaina: 59 €.

Perkant narystės paketus, kainos būna dar palankesnės: viena sesija su vienu įrenginiu gali kainuoti vos 25 €, viena kombinuota
sesija – vos 33,33 €, viena HYPOXI-Dermology sesija – vos 16,66 €.

Atkreipkite dėmesį, kad kainos gali skirtis priklausomai nuo siūlomų mokėjimo planų.

Kiek trunka HYPOXI sesija?

HYPOXI puikiai tinka užimtiems žmonėms. Optimaliai deginant riebalus vienas užsiėmimas su HYPOXI įrenginiu trunka tik 30
minučių, viena HYPOXI-Dermology sesija – tik 20 minučių. Vadinasi, vienam riebalų deginimui pagal HYPOXI metodiką užteks
skirti vos vieną valandą. Nemokamos bandomosios treniruotės trukmė – maždaug 1 valanda.

Į ją įeina konsultacija ir sesija(-os): HYPOXI

L250/S120/Vacunaut sesija (30 min.),
HYPOXI-Dermology sesija (20 min.).

Kokią aprangą dėvėti?

L250/S120
L250 treniruotėms tiks judesių nevaržančios sportinės kelnės (pvz., bėgimo kelnės) ir sportiniai marškinėliai. Taip pat su savimi turėkite rankšluostį.

VACUNAUT
Vacunaut treniruotėms tiks tampri, tačiau judesių nevaržanti sportinė apranga, pvz., HYPOXI sportinis kostiumas, dviratininko ar
bėgiko kelnės, tamprūs marškinėliai. Taip pat su savimi turėkite rankšluostį.

HYPOXI-Dermology
Treniruotėms tiks judesių nevaržančios kelnės, sportiniai marškinėliai, kojinės.

Kiek kartų per savaitę sportuoti?

Pradedant lieknėti pagal HYPOXI metodiką, reikėtų lankyti 3 HYPOXI treniruotes per savaitę. Bendras sportavimo laikas priklauso nuo jūsų tikslų. Daugelis klientų renkasi užsiėmimus 3 kartus per savaitę 12 savaičių ar ilgesniam laikotarpiui. Pasiekę pagrindinį tikslą galėsite pereiti prie ilgalaikio palaikymo plano ir lankyti 1–2 HYPOXI užsiėmimus per savaitę.

Po kiek laiko pamatysiu rezultatą?

Jūsų kūno matavimus atliksime per pirmą konsultaciją, po 6 ir po 12 užsiėmimų. Dauguma klientų pastebi rezultatą po šeštos HYPOXI treniruotės.

Ką daryti, jei nematau rezultato?

Jei po šeštos treniruotės pokyčių dar nepastebite – būkite atkaklūs. Kiekvieno žmogaus kūnas skirtingas. Patikrinkite, ar tiksliai laikotės jūsų HYPOXI trenerio sudaryto mitybos plano ir šiame lankstinuke pateiktų nurodymų. Ar miegate pakankamai? Ar kasdien išgeriate po 2 litrus vandens? Visi šie veiksniai gali turėti įtakos jūsų rezultatams.

HYPOXI – ar tai skausminga?

Ne, tai visiškai neinvazinės ir neskausmingos procedūros. Be to, HYPOXI pratimai tausoja sąnarius: L250 ir HYPOXIDermology
įrenginiai naudojami horizontaliai, taip nuimamas krūvis nuo sąnarių.

Ar HYPOXI tinka žmonėms be fizinio pasirengimo?

HYPOXI treniruotės skirtos įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo vyrams bei moterims. Procedūrų metu bus nuolat stebimas jūsų širdies ritmas ir kūno temperatūra. HYPOXI nereikalauja išankstinio fizinio pasirengimo, šios procedūros puikia tinka kiekvienam norinčiam sugrįžti prie fizinių pratimų, net jei žmogus nesportavo daugelį metų. Atėjus į studiją jums reikės užpildyti kliento informacijos anketą, nes kai kurie sveikatos sutrikimai gali trukdyti procedūroms. Kilus abejonėms, rekomenduojame pasitarti su gydytoju – mums labai svarbu jūsų saugumas!

Ar galiu užsiimti ir kitokia mankšta?

Žinoma! Dalyvavimas HYPOXI sesijose nereiškia, kad turėtumėte nutraukti kitokį sportavimą. Mes visada skatiname žmones gyventi aktyviai. Tačiau siekiant didžiausio veiksmingumo svarbu nepraleidinėti jums paskirtų HYPOXI užsiėmimų.

Ar numesiu svorio ir kitose kūno vietose?

HYPOXI metodika tokia unikali būtent todėl, kad ji tikslingai mažina riebalų sluoksnį konkrečiose kūno vietose – ant klubų, sėdmenų, šlaunų, pilvo. Kadangi reguliariai atliksite lengvus fizinius pratimus ir maitinsitės sveikai, žinoma, riebalų gali sumažėti ir kitose kūno vietose, pavyzdžiui ant krūtinės ir rankų. Tačiau daugiausia centimetrų prarasite būtent tikslinėse kūno srityse – nuo klubų, sėdmenų, pilvo, šlaunų.

Ką daryti, jei esu nėščia?

Nėščioms moterims neleidžiama dalyvauti HYPOXI procedūrose. Jei tapote nėščia po to, kai pradėjote lankyti HYPOXI sesijas, sustabdykite jūsų įsigyto paketo galiojimą iki to laiko, kai po gimdymo būsite pasirengusi tęsti treniruotes.

Ką daryti, jei neseniai gimdžiau?

Rekomenduojame pradėti lankyti HYPOXI užsiėmimus ne ankščiau kaip praėjus 8–10 savaičių po gimdymo.

Ką daryti, jei maitinu krūtimi?

Motinos, maitinančios krūtimi, gali saugiai dalyvauti HYPOXI užsiėmimuose. Lankant procedūras su HYPOXI-Dermology ar Vacunaut įranga, prašome naudoti krūtų apsaugas. Taip išvengiama bet kokių nemalonių pojūčių.

Ką daryti, jei turiu krūtų implantus?

Moterys, turinčios krūtų implantus, gali saugiai dalyvauti HYPOXI treniruotėse.

Ką daryti, jei mano sveikatos būklė neleidžia sportuoti?

Žmonėms, turintiems sveikatos sutrikimų, kurie gali trukdyti atlikti pratimus, prieš dalyvavimą HYPOXI užsiėmimuose reikės pateikti gydytojo pažymą

Atskleiskite savo geriausią pusę su HYPOXI!

Užpildę žemiau pateiktą formą užsisakykite treniruotę mūsų studijoje ir leiskitės į HYPOXI kelionę jau šiandien.