NEPRIKLAUSOMI TYRIMAI

HYPOXI patento numerio E.P 0906774131 registravimas 1997 m. spalio 3 d. pažymėjo naują erą sveikatingumo ir lieknėjimo metodikų srityje. HYPOXI sukurtas treniruoklis – pirmas ir VIENINTELIS pasaulyje patentuotas prietaisas, derinantis vakuuminę technologiją ir tikslingus riebalų deginimo pratimus, taigi, akivaizdus savo srities lyderis.

Toliau pateikiame kelias ištraukas iš tyrimų apie HYPOXI teikiamą naudą, tad galite susipažinti su įrodymais iš pirminių šaltinių.

Nepriklausomas tyrimas, atliktas Hamburgo medicininės prevencijos centre (2010)

2010 metais profesorius Christophas M. Bambergeris ir jo komanda iš Hamburgo medicininės prevencijos centro siekė nustatyti, ar HYPOXI iš tikrųjų yra efektyvesnis tikslinio riebalų deginimo ir celiulito mažinimo būdas negu paprastos treniruotės.

Tyrimo parametrai

Tyrime dalyvavo dvidešimt moterų ir šešiolika vyrų. Visi kandidatai laikėsi to paties mitybos plano.

Kandidatai buvo suskirstyti į šias grupes:

Moterys

  • Grupė A: dalyvavo HYPOXI S120 treniruotėse 3 kartus per savaitę; kiekvienos treniruotės trukmė – 30 min.
  • Group B: treniravosi ant dviratinio treniruoklio 3 kartus per savaitė; kiekvienos treniruotė trukmė – 30 min.

Vyrai

  • Grupė A: dalyvavo HYPOXI Vacunaut treniruotėse 3 kartus per savaitė; kiekvienos treniruotės trukmė – 30 min.
  • Grupė B: treniravosi ant bėgimo takelio 3 kartus per savaitę, kiekvienos treniruotės trukmė – 30 min.
Išvadų santrauka

Pasibaigus 4 savaičių laikotarpiui, visiems kandidatams buvo kruopščiai išmatuoti kūno parametrai ir atlikta gautų duomenų analizė. Profesorius Bambergeris ir jo komanda priėjo šių išvadų:

Moterys

Kūno apimčių sumažėjimas (KLUBAI, SĖDMENYS IR ŠLAUNYS):

Bendras kūno apimčių sumažėjimas HYPOXI grupėje (vidurkis: 13,1cm) buvo daug didesnis nei kontrolinėje grupėje (vidurkis: 4,8cm).

Kūno apimčių sumažėjimas (ŠLAUNYS):

HYPOXI grupėje apimties sumažėjimo nuo kiekvienos šlaunies rodiklis (vidurkis: 2,9cm) buvo gerokai didesnis nei kontrolinėje grupėje (vidurkis: tik 0,7cm).

Kūno apimčių sumažėjimas (PILVAS, KLUBAI):

HYPOXI grupėje apimties sumažėjimo nuo pilvo ir klubų rodiklis (vidurkis: 7,4cm) buvo gerokai didesnis nei kontrolinėje grupėje (vidurkis: tik 2,7cm).

Vyrai

Kūno apimčių sumažėjimas (PILVAS, KLUBAI):

HYPOXI grupėje apimties sumažėjimo nuo pilvo ir klubų rodiklis (vidurkis: 9,4cm) buvo gerokai didesnis nei kontrolinėje grupėje (vidurkis: tik 2,9 cm).

Profesorius Bambergeris priėjo tokios išvados: nors per 4 savaites svorį pavyksta numesti ir sportuojant įprastiniu būdu, ir pagal HYPOXI metodiką, tačiau HYPOXI poveikis daug efektyvesnis.

Jis sakė: „Kalbant apie riebalų sankaupas tikslinėse kūno srityse, HYPOXI yra gerokai pranašesnis už įprastinę treniruotę. HYPOXI – tai mokslinė metodika riebalų deginimui būtent probleminėse kūno vietose.“

Nepriklausomas tyrimas naudojant MRT (magnetinio rezonanso tomografą)

Atliekant kontroliuojamą tyrimą Zalcburgo žemės centrinėse klinikose (Landeskrankenanstalten Salzburg), magnetiniu tomografu buvo matuojamas ir vizualiai demonstruojamas riebalų kiekio sumažėjimas naudojant HYPOXI-Training metodiką.

Dviejų savaičių laikotarpiu tyrimo dalyviai turėjo aštuonias L250 HYPOXI treniruotes. Siekiant patikimai išmatuoti riebalų kiekio sumažėjimą per šį laiką, buvo padarytos magnetinės tomografijos nuotraukos prieš HYPOXI procedūras ir po jų.

Iš šių magnetinių vaizdų matyti, kad riebalų sluoksnio storis kūno apatinėje dalyje po HYPOXI treniruočių ciklo žymiai sumažėjo.

Šie magnetinio rezonanso vaizdai, kartu su toliau pateiktoje lentelėje esančiais rezultatų duomenimis, patvirtina, kad HYPOXI treniruotės padėjo sumažinti kūno apimtis. Jos sumažėjo ne todėl, kad iš organizmo pasišalino skysčiai, o todėl, kad tikrai buvo skaidomi kūno riebalai.

Principinis tyrimas dėl HYPOXI treniruočių poveikio (1998)

1998 metais atliekant mokslinį tyrimą pirmą kartą buvo siekiama nustatyti, kaip skiriasi riebalų deginimo ir celiulito mažinimo tikslinėse kūno vietose rezultatai, jeigu sportuojama pagal HYPOXI treniruočių metodiką ir jeigu atliekami įprastiniai fiziniai pratimai.

Tyrime dalyvavo 530 moterų, kurių amžius nuo 25 iki 55 metų, ir vidutinis kandidačių svoris buvo 65 kg. Grupė buvo padalinta į dvi dalis: pusė grupės narių atlikdavo įprastinius pratimus naudojant dviratinį treniruoklį su atlenkta sėdyne, o kita pusė sportavo pagal HYPOXI metodiką. Abi grupės turėjo laikytis tos pačios kontroliuojamos dietos. Grupė buvo stebima šešis mėnesius.

Žemiau pateikiama užfiksuotų rezultatų santrauka:

Vacunaut
L250

Rezultatai akivaizdžiai patvirtina: skirtingai nuo tų, kurie mankštinosi įprastiniais pratimais, sportavusiems pagal HYPOXI-Training metodiką kūno apimtis pavyko sumažinti būtent probleminėse kūno vietose.

Santrauka:

  • pagal HYPOXI metodiką sportavusių dalyvių kūno apimčių sumažėjimas apatinėje kūno dalyje buvo vidutiniškai 3 kartus didesnis negu kontrolinės grupės dalyvių, kurie dalyvaudavo įprastinėse treniruotėse.

Šis tyrimas pirmą kartą įrodė HYPOXI metodikos veiksmingumą deginant riebalus tikslinėse kūno srityse.