SĖKMĖS ISTORIJOS

Tikri žmonės, tikri rezultatai

Mėgstu aktyvų gyvenimo būdą, sportuoju visus metus. Nepaisant to, mano svoris ankščiau visada buvo 93 kg, jis nekito gal 25 metus. Pradėjau lankyti HYPOXI. Vakar, po 30-tos HYPOXI treniruotės, pastebėjau, kad mano svoris nukrito iki 86 kg! Ir man beveik nereikėjo keisti savo gyvenimo būdo, išskyrus tai, kad atsisakiau baltos duonos ir geriu daugiau vandens. Rekomenduoju kiekvienam!

INDREK KOORT

Labai patiko HYPOXI studija ir jos komanda. Mieli žmonės, visada pataria dėl sveikos mitybos ir gyvenimo būdo. Pačios treniruotės tikrai veiksmingos, po jų jaučiuosi žvali, išeinu pakilios nuotaikos. Rekomenduoju HYPOXI visiems, kurie nori atsikratyti riebalų veiksmingai ir ilgam.

LEILA HAUGAS

Išbandžiau HYPOXI treniruotes, kai norėjau, kad mano kūnas greičiau atsigautų. Vieną kartą tai buvo po ilgos kelionės, kai mano kojos buvo patinusios, kitą kartą į HYPOXI nuėjau po intensyvios treniruotės, kad pieno rūgštis greičiau pasišalintų iš raumenų. Abu kartus HYPOXI treniruotės buvo efektyvios, jos padėjo mano kūnui greičiau pailsėti ir pajausti naujų jėgų antplūdį prieš tęsiant intensyvų sportavimą. Taip pat pagerėjo mano odos išvaizda, oda tapo daug lygesnė jau po pirmo karto. HYPOXI – labai gera reabilitacinė treniruotė. Ji taip pat lygina ir gerina odos atspalvį. Tikrai verta išbandyti!

MAARIS MEIER

Jei pasiryžote turėti idealias kūno linijas, rekomenduoju išbandyti HYPOXI treniruotes. Man tikrai patiko ir rezultatas, ir darbuotojai. HYPOXI komanda visada teigiamai motyvuoja, todėl norisi pas juos grįžti vėl ir vėl.

ENELI KURG

Kartais norisi įlįsti į drabužį, kuris visgi būna per mažas. Todėl dėkoju tiems, kurie man padėjo įlįsti į mažesnio dydžio drabužius. Pamačiau, kad tai tikrai veikia ir mano atveju. Kadangi geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti, rekomenduoju užsisakyti bandomąją treniruotę, kurios metu gausite atsakymus į visus klausimus ir savo akimis pamatysite, kaip svoris keisis. Ačiū dar kartą – aš numečiau svorio ir pasikroviau teigiamų emocijų.

MARIT MAAKER

Ėmiau lankyti HYPOXY-Vacunaut treniruotes praėjus 6 mėnesiams nuo mano dvynukų gimimo. Po 36 treniruočių jaučiuosi tokia graži! I r viskas vyko labai greitai. Vienintelis dalykas, dėl ko gailiuosi – kad nepasidariau nuotraukų „prieš” ir „po“. Tai buvo visiška kūno transformacija: nuo nukarusio pilvo po gimdymo iki bikinio figūros! Ačiū visiems, kurie man padėjo – HYPOXI trenerėms Inri ir Terje bei mano šeimai!

TUULI LILLEMÄGI

Pasaulio garsenybės